На Голопристанщині створили дитячий будинок сімейного типу

У 2014 році до служби у справах дітей районної державної адміністрації звернулася мешканка села Нова Збур’ївка Братченко М.В. із проблемою посиротіння її хресниці Люби і оформлення над нею опіки. Уважно вислухавши Марину Василівну, яка на той час працювала художнім керівником Новозбур”ївського будинку культури і мала справу із дітками, та разом із чоловіком Братченко Ю.О. виховали двох прекрасних синів, їй було запропоновано створити прийомну сім’ю, так як у Люби була ще й рідна сестричка Віра. Але у Віри був батько, який вів аморальний спосіб життя, зловживав спиртними напоями і не приділяв після смерті дружини уваги донькам. У зв’язку з чим батько був позбавлений батьківських прав.

Повідомляє сайт Гола Пристань Сьогодні.

Родина Братченко Юрія Олексійовича та Марини Василівни пройшли курси навчання прийомних батьків, після яких у них виникло бажання виховувати не двоє діточок, а четверо.

Так, після знайомства із дітьми, позбавленими батьківського піклування Максимом та Вовчиком, які на той час знаходилися в Старозбур’ївській санаторній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради, 30 вересня 2014 року на християнське свято Віри, Надії, Любові була створена прийомна сім’я на базі родини Братченко.

Прийомна мама зрозуміла, що треба присвятити себе діткам і змушена була покинути роботу, для того, щоб бути ближче до дітей, перейматися їхніми справами, виряджати до школи з поцілунками і також зустрічати. Девіз її життя – діти це головне і в неї вони на першому плані. За такий короткий період часу родина згуртувалася у них є два братики – Валентин та Василь, дідусь Василь та бабуся Валентина та багато інших родичів.

Віра, Люба, Максим та Вовчик завжди активні, без їхньої участі не відбувається жодне свято, вони завзяті танцюристи і кожного разу демонструють новий танок.

Братченко М.В. є старостою прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Голопристанщини, тісно співпрацює із службою у справах дітей районної державної адміністрації, проводячи різноманітні заходи для дітей. Сама родина стала переможцем першого в Голопристанському районі конкурсу серед опікунських, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу «Краща сім’я року». Батько працьовитий, забезпечує родину матеріально, але відіграє у вихованні дітей не останню роль.

Новозбур`ївська сільська рада на чолі із головою Самойленко Т.І. тепло відноситься до даної родини, на свята дарують подарунки та солодощі, переймаються проблемами.

Родина Братченко не залишилися на досягнутому, так 30 червня 2017 року, згідно розпорядження голови районної державної адміністрації було створено дитячий будинок сімейного типу.

Під час підписання угоди між районною державною адміністрацією та батьками – вихователями, голова районної державної адміністрації Т.В.Гасаненко зустріла по – материнському, з міцними обіймами родину Братченко Ю.О. та Братченко М.В., яку знала до цього часу віртуально і була порадником в різних суттєвих, життєвих ситуаціях.

З перших хвилин бесіди за столом у чудовій атмосфері адміністративного кабінету відкрилася доріжка до смачного чаювання та неймовірних солодощів, які стали для самих молодших дітей радощами солодкого життя. А більш від дорослих дітей відчувався позитив, дитячий гумор та відкриття планів на майбутнє подальше життя.

З вуст Тетяни Василівни суттєво по – жіночому, з відкритим серцем полинули слова, як справжня балада про суть жінки та чоловіка у родинному колі, про значну місію виховання діток та побажала, щоб їхня велика родина так і трималася, наче човен у великому безмежному океані позитиву, вирішень різних життєвих ситуацій.

І наостанок, неодноразово звучали вислови керівника Голопристанського району про красу дитинства, дитячих посмішок, чудернацького лепетування малечі, які завершували чудову зустріч, яку хотілося продовжувати ще не одну годину, наповнюючи життя самим найкращим що є головним для людини: Вірою, Надією та Любов’ю.

…..Час минав дуже швидко. Попереду вже зачекалися невідкладні справи тендітну та приємну жінку, голову райдержадміністрації, які вона вирішує, долає не відкладаючи на потім, а в новоствореного дитячого будинку сімейного типу багато планів на подальше спільне, дружнє життя, яке заключається у взаємоповазі один до одного, міцної підтримки та Божої ласки.

……Мабуть, так вирує життя кожної родини, яка створила дитячий будинок сімейного типу.

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації І.А.Писарєва.

Джерело: Гола Пристань Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)