На Чаплинщині безробітні отримають безоплатну правову допомогу

З метою запобігання випадків правової незахищеності громадян діють центри з надання безоплатної правової допомоги. Виступаючи платформою для здійснення соціального діалогу між різними категоріями населення, для покращання рівного доступу до правосуддя населенню України, а  особливо вразливим категоріям Чаплинським районним центром зайнятості підписано меморандум про співпрацю щодо надання безоплатної правової допомоги з Каховським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги «Чаплинським бюро правової допомоги». В рамках співпраці,  з метою поширення серед громадян інформації про види безоплатної правової допомоги, на базі соціально психологічного тренінгового центру  Чаплинського районного центру зайнятості для безробітних організовуються інформаційні семінари за участю начальника відділу «Чаплинське бюро правової допомоги» –  Олесі Чавурської, передає ЧАПЛИНКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Чаплинської РДА.

Під час семінарів кваліфікований юрист надає інформацію про порядок отримання безоплатної первинної та  вторинної правової допомоги  фізичним особам, згідно ст.13 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», а також про перелік необхідних документів для її  отримання. Спілкуючись із аудиторією, Олеся Валеріївна наводить приклади  здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах,у тому числі органах місцевого самоврядування чи  перед іншими особами. Вона розповідає про можливість  складання документів процесуального характеру та інше.

Дуже доречною є організація таких семінарів для демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО,  вони,  зазвичай, мають багато запитань і дізнавшись про можливість їх вирішення після семінарів звертаються за отриманням допомоги у бюро. При необхідності начальник відділу «Чаплинське бюро правової допомоги»  здійснює надання правової допомоги безпосередньо у місцях зручних для клієнтів. Так демобілізований військовослужбовець учасник АТО, а нині безробітний інвалід отримав консультацію та  правову допомогу у центрі  зайнятості.

Під час кожного семінару, обов’язково розглядаються  питання  щодо права громадян на працю та інших трудових прав, оформлення трудових договорів та угод   цивільно-правового характеру.

Така співпраця центру зайнятості та бюро правової допомоги допомагає багатьом мешканцям району  вирішити свої нагальні проблеми.

Джерело: ЧАПЛИНКА СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы