Медичний університет хочуть створити у Херсоні

29 червня у кабінеті голови Херсонської ОДА відбулася робоча нарада з питань створення медичного університету в Херсоні, а також забезпечення херсонських вишів  абітурієнтами з області та Кримського півострова. В обговоренні взяли участь заступник голови ОДА Андрій Балонь, директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Віктор Короленко та заступник начальника  управління освіти, науки і молоді Херсонської ОДА Ніна Левенець.

Повідомляє сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

Очільник області Андрій Гордєєв підкреслив:  «Ми прагнемо розширити освітній простір Херсонщини, надати абітурієнтам якісну європейську освіту,окрім цього, у нас є всі можливості для створення медичного вишу, який дозволить учням з районів та сіл нашої, а також сусідніх областей навчатися на медичних спеціальностях. До того ж ми пропонуємо абітурієнтам з Криму вступати у наші, херсонські, виші безкоштовно та без складання ЗНО».

В області діє 83 лікувально-профілактичних заклади, обласна клінічна лікарня з більш ніж 20 відділеннями, Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня з більш ніж 23 відділеннями та центром імунології, три потужні міські клінічні багатопрофільні лікарні, які мають кафедри загальної практики сімейної медицини Одеського медичного університету, а  також  Бюро судово-медичної експертизи, очолюване кандидатом медичних наук Лисенком Є. М.

Створення медичного вишу допоможе збільшити кількість професійних кадрів у нашій області, адже лише медична галузь Херсонщини потребує 1500 фахівців.

Ще одне актуальне питання, яке стосується освітньої галузі – навчання абітурієнтів з тимчасово окупованого Кримського півострова. Сьогодні влада полегшила умови вступу кримських учнів до херсонських вишів. Їм не доведеться складати ЗНО, а термін подання документів продовжено до кінця вересня.

Наразі інтерес кримських абітурієнтів до вступу в херсонські навчальні заклади зріс удвічі, порівняно з минулим роком. Крім цього, якщо абітурієнт не має українського атестата, то йому пропонується здати іспити з історії України та української мови, а ці результати будуть вступними до ВНЗ.

Джерело: Херсон Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

СТАНЬТЕ ПЕРШИМ КОМЕНТАТОРМ

Your email address will not be published.


*