Курсант-поліцейський запобіг крадіжці будматеріалів

Курсант 2-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ рядовий поліції Віктор Касацький попередив викрадення будівельних матеріалів з гуртожитку для учасників АТО та спільно з черговим сприяв затриманню правопорушників на місці скоєння злочину. Про це повідомили у відділі комунікації ГУ НП Херсонщини, передає сайт Береговые новости з посиланням на УНН.

В Україні поширюється жахливий вірус

Надвечір, повертаючись зі звільнення, молодий правоохоронець помітив, як двоє невідомих чоловіків намагаються передати один одному металопластикове вікно через огорожу гуртожитку, в якому здійснюються ремонтні роботи для подальшого проживання в ньому сімей учасників АТО. Курсант повідомив про це черговому по факультету лейтенанту поліції.

Спільними діями їм вдалось зупинити правопорушників з метою перевірки правомірності їх дій. Тієї ж миті про подію було проінформовано слідчо-оперативну групу Херсонського відділення поліції ГУНП в Херсонській області, яка негайно виїхала на місце пригоди.

Затримані особи були доставлені до підрозділу поліції для проведення подальших слідчих дій. Ними виявилися раніше судимі жителі м. Херсона, які працювали на цьому ж будівництві. Відомості про подію відповідним чином зареєстровані. Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.