Херсонській області загрожують терористи

Жителі Херсонської області щиро вірять у те, що уже найближчим часом у нашій державі запанує мир. Проте наслідки затяжної та жорстокої війни на Донбасу будуть падати тінню на майбутнє країни. Уже зараз на мирні території пробираються таргани-сепаратисти, які. піджимаючи хвіст, втекли з лав так званих ЛНР та ДНР. Проте, здавалося, хто зможе приютити цих вбивць та тиранів?  Як вияснилось, скандальний Агрохолдинг “Мрія” займається реабілітацією терористів, прикриваючи їхній тил та жорстоке минуле.

 

Нещодавно у хобі операції СБУ було затримано такого собі Хрустальова Сергія, уродженця Донецької області, який ще на початку війни у 2014 році став старшим мінометником артилерійської системи “Нона” окремої бригади спеціального призначення “Восток” та перебував у ній до березня 2016 року. Терориста повязали прямо на робочому місці… на території Агрохолдингу “Мрія”, де він і працював після втечі з Донбасу.

 

Після ознайомлення із минулим керівництва Хрустальова Сергія, стає зрозуміло, хто і чому пригрів його під крилом. Олександр Ліхачов, голова служби охорони Мрії, який і найняв терориста з ДНР,  за часів Януковича  командував міліцейським УБОЗом Донецької області. Пізніше цей УБОЗ практично у повному складі перейшов на бік сепаратистів.

 

Заступник  Ліхачова – Всеволод  Нікрасов, працював в міліції Маріуполя, яка з початком бойових дій також перейшла на бік окупантів і здала їм місто.

 

Не менше запитань виникає і до самого генерального директора Агрохолдингу “Мрія”, який чудово знав про минуле своїх підлеглих. Саймон Чернявський має тісні стосунки із олігархами Донбасу, в тому числі, працював на Рината Ахметова.

 

“Мрія” – сепаратистське кубло, яке зручно розмістилося на мирних землях Західної України. Цікаво, а чи знають інвестори, кредитори та селяни про темне терористичне обличчя скандального агрохолдину? Хочеться вірити, що СБУ розбереться у ситуації…

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Как заработать на “лайках” в Instagram

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

СТАНЬТЕ ПЕРШИМ КОМЕНТАТОРМ

Your email address will not be published.


*