Херсонський госпітальний округ

12 червня 2017 року в Голопристанській районної державної адміністрації відбулась робоча нарада щодо створення Херсонського госпітального округу. Захід відбувся за ініціативи голови районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко та присутності директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА Віктора Короленка, Голопристанського міського голови Олександра Бабича та голови райради Віталія Соловйова, голів райдержадміністрацій та районних рад, головних лікарів районних закладів охорони здоров’я Білозерського, Голопристанського, Каланчацького, Олешківського, Скадовського районів, міста Херсон та Гола Пристань.

Повідомляє сайт ГОЛА ПРИСТАНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Голопристанської районної державно адміністрації.

 

За інформацією Департаменту охорони здоров’я ОДА, в Херсонській області планується утворити 4 госпітальні округи: Бериславський, Генічеський, Таврійський та Херсонський.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА зупинився на основних критеріях постанови КМУ. Так, багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування 1-го рівня має обслуговувати не менше 120 тис осіб, 2-го рівня – не менше 200 тис осіб. Зона обслуговування госпітального округу визначається своєчасністю доїзду до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, що не повинен перевищувати 60 хвилин, та бути еквівалентна радіусу зони обслуговування 60 км.

У результаті реформи буде забезпечено головне: медичні заклади в області будуть перепрофільовані, а не закриті. Кожен лікар зможе максимально реалізувати себе і мати максимально якісні умови для надання медичних послуг. Це принципові умови.

Також постало питання створення госпітальної ради, до складу якої ввійдуть представники громад, делеговані відповідними радами, головні лікарі медичних закладів.

Присутні проглянули презентації про реформу системи охорони здоров’я в 2017 році: госпітальні округи – вторинна ланка, підготовлену Департаментом охорони здоров’я ОДА, та про Комунальне підприємство «Голопристанська центральна районна лікарня».

Головний лікар ЦРЛ Леонід Васильович Бритвін провів екскурсію закладом: побували у терапевтичному, дитячому, гінекологічному, травматологічному відділеннях. Варто зазначити, що гості нашого району з цікавістю оглянули лікарню та прослухали про аспекти життєдіяльності закладу.

Так, колесо медичної реформи закрутилося, і тільки від сьогоднішніх виважених рішень залежить куди воно закотиться.

Джерело: ГОЛА ПРИСТАНЬ СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)