Херсонщина повністю переходить на біометричні документи

До процесу оформлення біометричних документів на Херсонщині долучилися ще 7 територіальних підрозділів міграційної служби.

Відтепер оформити ID- картку та закордонний паспорт мають змогу мешканці Білозерського, Іванівського, Нижньосірогозького, Великолепетиського, Високопільського, Горностаївського, Нововоронцовського районів області. Про це пише ВИСОКОПІЛЛЯ СЬОГОДНІ із посиланням на Високопільську РДА.

Наразі проводяться роботи із забезпечення матеріально-технічними ресурсами Верхньорогачицького територіального підрозділу. Відповідно до законодавства оформлення і видача паспорта громадянина України в зазначеному районі здійснюється у формі книжечки.

Загалом в області оформлення біометричних документів здійснюється в 21 із 22 територіальних підрозділів, а саме : в Суворовському, Корабельному , Дніпровському районних відділах м. Херсона , Білозерському, Іванівському, Нижньосірогозькому, Великолепетиському, Високопільському, Горностаївському, Нововоронцовському, Новотроїцькому, Цюрупинському, Генічеському, Каланчацькому, Чаплинському, Скадовському, Голопристанському, Великоолександрівському, Бериславському, Каховському районних секторах та Новокаховському міському секторі.

Міграційна служба нагадує , згідно з чинним законодавством, кожен українець, який  досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт. Новий документ виготовляється у формі картки та містить безконтактний електронний носій (чіп).

Джерело: ВИСОКОПІЛЛЯ СЬОГОДНІ