Горностаївські рятувальники дбають про безпечний відпочинок

10 травня  рятувальники Горностаївського району у приміщенні  відділу освіти Горностаївської райдержадміністрації зустрілися з керівниками оздоровчих таборів на базі навчальних закладів, повідомляє сайт Горностаївка Сьогодні з посиланням на ДСНС у Херсонській області.

Впродовж кількох годин вони розказували про пожежну, цивільну, техногенну безпеку та  безпеку життєдіяльності та відповідали на запитання. Присутні на нараді мали змогу ознайомитися з цікавою і необхідною для роботи інформацією.

Фахівці ДСНС розповіли про надзвичайні події, що трапляються під час оздоровчого сезону з причин необережності людей та безпечності дітей. Представники Служби порятунку наголосили на тому, що зберегти здоров’я і життя дітей у ході оздоровлення можна лише за умови дотримання всіх правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності як на виробництві, так і в побуті. Такі семінари рятувальники проводять щороку.

І в них завжди є потреба. Адже дорослим, які організовують для дітей літній відпочинок, слід розуміти на скільки важливим є дотримання правил безпеки у повсякденні, як для власного спокою, так і для оточуючих.

Джерело: Горностаївка Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро