Генічеський рєквієм ” У справедливості немає терміну”

З метою гідного вшанування пам’яті жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років, в рамках затверджених заходів, 21 травня організовано та проведено мітинг – реквієм «У справедливості немає терміну» та церемонію покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодомору та політичних репресій у смт Новоолексіївка.

Повідомляє сайт ГЕНІЧЕСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Генічеської районної державної адміністрації.

Перед присутніми виступили заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, голова Новоолексіївської селищної ради Олександр Бурковський, голова Херсонського регіонального меджлісу кримських татар Ленур Люманов.

У своєму виступі Гульнара Бекірова зауважила на тому, що ми маємо можливість привернути увагу суспільства до трагічної події в історії України та до людей, загиблих від тоталітарного режиму. Ми не повинні допустити цього ні сьогодні, ні у майбутньому. Але на жаль, на території анексованого Криму є політичні в’язні існуючого там режиму.

Тому всі наші зусилля потрібно направити на те, щоб не замовчувати цю трагедію людських доль.   Участь у заходах прийняли представники Херсонського регіонального меджлісу кримських татар та його осередків, районних організацій політичних партій, громадських об’єднань, релігійних конфесій, громадських організацій національних меншин, представники трудових колективів, молоді, засобів масової інформації.

Джерело: ГЕНІЧЕСЬК СЬОГОДНІ