Дві молоді херсонки побили та пограбували неповнолітню дівчину

До Дніпровського відділення поліції приблизно о 21:40 надійшла інформація, що по вул.Перекопська на зупинці двоє невідомих дівчат побили 17-річну херсонку та відібрали у неї сумку з грошима. Потерпіла змогла самостійно дістатися додому, після чого рідні викликали працівників поліції, передає сайт Береговые новости з посиланням на “Магнолія-Тв“.

Потерпіла розповіла оперативникам, що на зупинці чекала маршрутку, коли до неї підійшли дві невідомі дівчини з ознаками алкогольного сп’яніння та попросили закурити.

Коли вона сказала, що не палить, то дівчата відійшли на деякий час, а потім повернулися, почали її бити та забрали сумку. Жертва описала прикмети грабіжниць. Під підозру потрапили 17-річна та 18-річна місцеві жительки, які неодноразово потрапляли у поле зору поліції за різні правопорушення.

Як повідомив керівник Дніпровського відділення поліції Денис Карімов, упродовж години слідчо-оперативна група відпрацювала район та затримала зловмисниць. У кишені куртки однієї з них вилучили гроші потерпілої, а у квартирі іншої вилучили сумку жертви.

Наразі зловмисниці перевіряються на причетність до скоєння інших кримінальних правопорушень на території міста.