Детективна історія в Херсонській області: “викрадачами” жінки виявилися копи

У Херсонській області в селищі Нововоронцовка чоловік заявив в поліцію про те, що кілька чоловіків насильно посадили молоду жінку в машину і відвезли в невідомому напрямку, інформує сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Intermarium

Місцеві поліцейські перевірили номер автомобіля і з’ясували, що він належить дніпропетровським поліцейським. Оперативна група швидко виявила “викрадену” жінку і з’ясувала, що “викрадачами” виявилися копи з сусіднього Апостолівського району Дніпропетровської області.

Подальші події склалися в ось яку детективну історію. В Апостолівському районі Дніпропетровщини поліція розслідувала крадіжку ноутбука – його викрала жінка з автомобіля чоловіка, який її підвозив. Опитавши потерпілого, оперативники отримали опис підозрюваної, і найближчий населений пункт, в який вона могла податися. А потім відбулося затримання, прийняте свідком за викрадення.

Все ніби ясно, однак привід для занепокоєння все ж є. Якби на перехоплення “викрадачів” вийшла місцева опергрупа, чи не могла така зустріч закінчитися перестрілкою з убитими і пораненими, як це вийшло в селі Княжичі? Однак в поліції запевняють: в даному випадку громадянам турбуватися нема причин.

“Нововоронцовка знаходиться всього в декількох кілометрах від адміністративного кордону Дніпропетровської області. Наші оперативники знають в обличчя оперативників з сусіднього Апостолівського району, а ті знають наших”, – пояснив начальник Нововоронцовського відділення Національної поліції Тарас Олексюк. – “При зустрічі вони впевнено впізнали б один одного, так що перестрілки побоюватися не варто”.

Однак очевидцю, який передав повідомлення про те, що жінку “викрали” в будь-якому випадку варто подякувати за пильність.

СТАНЬТЕ ПЕРШИМ КОМЕНТАТОРМ

Your email address will not be published.


*