Чому жителям області варто якомога швидше переходити на біопаливо?

Інтенсивний пошук альтернативних по новлюваних джерел енергії у світі є одним з головних завдань, які стоять перед суспіль ством у XXI столітті. Наразі доступними для нас є біо-дизель, біогаз та інші види. Однак найперспективнішим поновлюваним па ливом вважається біоетанол.

Найголовніший аргумент на користь біоетанолу – ми нарешті перестанемо забруднювати повітря. Наразі запаси нафти вичерпуються з кожним днем, а посіви рослин, навпаки поновлюються постійно. Який тут зв’язок? Справа у тому, що біоетанол створюється процесом переробки рослинної сировини. Саме тому жителям області, варто як можна швидше, переходити на таке біопаливо, що не забруднює атмосферу.

Проте на Херсонщині все ще не оцінили усіх його переваги.На жаль, жителі нашої області не квапляться переходити на такий от альтернативний вид палива. На відміну від Тернопільщини, на якій успішно функціонує Зарубинецький спиртзавод – єдиний виробник біоетанолу в області. Наразі його мета – вихід на європейські ринки, а отже і приток грошей в область.

Тож Херсонщині не варто відставати від Тернопільщини, і поступово переходити на біопаливо, яке не лише покращить стан навколишнього середовища, але й притягне нові інвестиції у наш край.