Білозерський район представив власний проект програми розвитку

Проект програми економічного, соціального та культурного розвитку районів і міст Херсонщини на 2017 рік Білозерського району, 17 січня, презентував голова райдержадміністрації Віктор Романов керівництву облдержадміністрації та керівникам структурних підрозділів, інформує сайт Білозерка Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА

Білозерський район займає 10-те місце у розвитку промисловості, 5-те місце за обсягом реалізованої продукції (95 млн грн), 18 місце за вкладенням капітальних інвестицій, 10 місце за темпами зростання заробітної плати і 5-те – за коефіцієнтом виплат заробітної плати.

У ході презентації голова райдержадміністрації Білозерського району розповів про перспективи розвитку усіх галузей з чисельними показниками. Згідно програми у 2017 році особливу увагу у галузі АПК буде приділено відновленню зрошення у Кисилівській, Миролюбівській, Благодатненській сільських радах. Також заплановано будівництво фруктосховища, заводу з перероблювання зерна та фермерського ринку.

Очільник області Андрій Гордєєв звернувся до керівництва району та зазначив, що на території Білозерщини має відбутись інвентаризація сільськогосподарських земель після підписання чотирьохстороннього меморандуму між ГУ Держгеокадастру в області, ГУ ДФС у Херсонській області, Музиківською об’єднаною громадою та РДА.

В продовжені презентації Віктор Романов зазначив, що у ході розвитку інфраструктури буде виділено 500 тис. грн на ремонт дороги, також будуть проведені заходи з відновлення освітлення, будівництва житла, відновлення водопостачання та запуску очисних споруд. Окрім цього, реалізовані заходи з термосанації навчальних та культурних закладів району.

Під час обговорення розвитку туризму у районі очільник області Андрій Гордєєв зазначив, що малоефективні заходи з роз’яснення підприємцям щодо ведення їх бізнесу у правовому полі та легалізації робітників негативно впливає на наповнення бюджету: «Поясніть своїм підприємцям, що ми готові знаходити й вкладати кошти для розвитку району, але бізнес має бути законним, а працівники оформлені».

Також голова ОДА порекомендував звернути увагу на відсутність сплати екологічного податку, на недіючі очисні споруди та розробку концепції утилізації сміття.

У галузі освіти та спорту було рекомендовано посилити заходи щодо профорієнтації серед школярів та відновити спортивні об’єкти для підвищення відсотка дітей, які займаються спортом.