Балога обзавівся елітним автопарком

Залишилося буквально пара днів, щоб подати в Фіскальну службу свої фінансові звіти за минулий рік. Ще місяць за законом буде у нардепів і чиновників, щоб оприлюднити дані про доходи і нерухомості. Однак, самі свідомі вже публікують податкові декларації за 2015 рік. “Страна” проаналізувала чергову порцію відомостей.

Так, позафракційний депутат Віктор Балога відбив у звіті лише скромну зарплату, яку він отримує в Раді (79 тис. Грн). А ось його сім’я заробила аж 12 млн грн! Цікаво, в 2014 році Балога поставив в графі рухоме майно – суцільні прочерки, а в цей раз вказав цілий автопарк з елітних машини. Правда, вони все орендовані. У гаражі політика за минулий рік з’явилося три представницьких седана Audi A8, один з яких – подовжений лімузин з потужністю 500 к.с. А ще суперпрохідний позашляховик Land Rover Defender. Якщо підрахувати вартість всіх цих нових машин на сьогоднішній день у офіційного дилера, то автоколекцію нардепа потягне на 13 млн грн.

Примітно, Іван і Павло, обидва брата Віктора Балоги, які теж пройшли в парламент в цьому скликанні, ще не оприлюднили своє фінансове становище.

Джерело: ЕЛЕКТОРАТ