АТ “Укрбудінвестбанк» відкрило філію у Херсоні

На сьогоднішній день АТ “Укрбудінвестбанк» активно розширює свою географічну присутність в Україні, відкриваючи філії в регіонах.

Повідомляє сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.

Урочисте відкриття першого нового херсонського відділення АТ “Укрбудінвестбанк» відбулося вчора, 12 липня, за адресою м. Херсон, вул. Ушакова,62.

Традиційну стрічку, відкриваючи відділення, перерізали заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь, директор Департаменту екології та природних ресурсів Юрій Попутько та радник голови правління банку Юлія Подгорніц.

Зазначена філія надає максимально повний перелік банківських послуг, серед яких — розрахунково-касове обслуговування юридичних осіб, обслуговування зарплатних проектів, а також підприємств торгівлі, що приймають платіжні карти до оплати, відкриття і ведення поточних рахунків фізичних осіб, виплата пенсій на пенсійні рахунки, прийом коштів на депозити, відкриття платіжних карт, здійснення грошових переказів, прийом комунальних платежів, обмін інвалюти і т.д.

Побажання успішної діяльності висловив Андрій Балонь, який поздоровив колектив філіалу з відкриттям нового відділення.

«Сьогодні херсонці зможуть швидко, зручно та якісно користуватися повним спектром банківських послуг, що надаватиме нове відділення. У мене немає жодних сумнів, що своєю чіткою сумлінною працею, безустанним упровадженням нових, прогресивних банківських технологій, відкритістю до усіх форм співробітництва нововідкритий філіал завоює авторитет і довіру численних клієнтів, серед яких — пенсіонери і робітники, промислові підприємства й аграрні господарства. Я сподіваюся, що наша співпраця тільки розпочинається та буде надавати, зокрема для бізнесу, якісні і очікувані результати», – наголосив заступник голови ОДА.

Як відзначив Андрій Балонь, сьогодні надійність і міць банківської системи є визначальним чинником стабільності будь-якої держави.

АТ “Укрбстройінвестбанк” налічує 23 відділень, 21 з яких відкрито в другому півріччі 2016 року і в першому півріччі 2017 року. Обслуговування клієнтів Банку відбувається в містах: Київ, Львів, Харків, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Миколаїв, Дніпро, Херсон і Одеса. В останньому розташовано 10 відділень.

Джерело: Херсон Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)