​Аграрії Голопристанського району розпочали збирати ранні зернові

Голова Голопристанської районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко, за участю начальника управління агропромислового та економічного розвитку Олександра Бурлакова та редактора місцевої газети Олександра Григоркіна, провела робочий виїзд до сільськогосподарських підприємств Нововолодимирівської та Долматівської сільських рад з питань проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Повідомляє сайт Гола Пристань Сьогодні.

Проведені зустрічі з керівниками ФГ «Тера» Гурнаком В.Г. та СВК ім. Горького Нестеренком В.О., комбайнерами, працівниками токів, учасниками збиральної кампанії. Відвідали комбайни в полі, ознайомились з ходом очистки та доробки насіння пшениці, ячменю та ріпаку на токах.

СВК ім. Горького закінчили збирання озимого ячменю з урожайністю 31,3 ц/га, озимого ріпаку з урожайністю 18,2 ц/га, приступили до збирання озимої пшениці .

ФГ «Тера» урожайність озимої пшениці 42 ц/га, ярого ячменю урожайність 37 ц/га.

Два господарства та їх керівники маючи два різні погляди на реформи в агропромисловому комплексі, мають однаково високі та стабільні виробничі показники на протязі довгого часу.

В ході робочих зустрічей встановлено, що погодні умови 2016 та 2017 років за кількістю опадів були рівними, але не рівномірність випадання їх призвели до зменшення показників в урожайності ранніх зернових в поточному році.

На жниваху районі задіяно 199 одиниць зернозбиральних комбайнів із них додатково залучено з інших областей 96 одиниць.

Зернозбиральна техніка вся готова до збирання врожаю. Для проведення робіт агрогосподарства району мають у наявності достатню кількість пально-мастильних матеріалів.

На сьогодні в районі обмолочено 8,3 тис.га ранніх зернових культур, намолочено 25,6 тис. тонн зерна нового врожаю. Середня врожайність на разі складає 30,9 центнери з одного гектара, в тому числі врожайність озимої пшениці – 31,3 ц/га, озимого ячменю – 31,4 ц/га, гороху – 21,5 центнера з одного гектара.

Крім зернових в районі скошено й обмолочено 630 га озимого ріпаку з середньою урожайністю 12,7 ц/га.

Управління агропромислового та економічного розвитку РДА.

Джерело: Гола Пристань Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)