15-річну учасницю “групи смерті” забрали до психлікарні

На Херсонщині 15-річну учасницю “групи смерті” відправили до психіатричної лікарні. Дівчина не встигла заподіяти собі шкоди. Проте її поведінка налякала матір. За допомогою жінка звернулася в поліцію, пише БЕРИСЛАВ СЬОГОДНІ із посиланням на Gazeta.ua.

Старшокласниця живе сама на орендованій квартирі. На вихідні дівчина приїхала додому в райцентр Нововоронцовка. Її мати знала про групи з назвами “Синий кит”, “Тихий дом”, Розовая фея”, “Куратор”, “Разбуди меня в 4:20”. Тому вирішила перевірити ноутбук доньки. І не помилилася. Школярка була учасницею цих груп. Перевірка показала, що ніякої шкоди школярка нанести собі не встигла. Однак її поведінка викликала занепокоєння. Дівчину відправили на обстеження до психіатра. Зі слів лікаря, у неї явні ознаки душевної недуги. Медики відправили школярку на лікування в обласну психіатричну лікарню. Там вона пробуде щонайменше місяць.

Як з’ясувалось, у дівчини з’явились подруги, які брали участь у “групах смерті”. Вони і втягнули школярку в гру. Поліція встановлює їх особистості, щоб запобігти спробам суїциду.

Джерело: БЕРИСЛАВ СЬОГОДНІ.